post

Konkurs “Miniatura”

8 kwietnia 2017r. w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Szczecinie odbył się IX REGIONALNY KONKURS WIOLONCZELOWY “MINIATURA” dla uczniów szkół muzycznych I stopnia.

KATEGORIA I:
1. MIEJSCE – Zuzanna Niklas – SM I st. w Goleniowie
2. MIEJSCE – Weronika Szmaglińska – Prywatna OSM I st. L. Piwoni w Szczecinie
3. MIEJSCE – Maja Owczarzak – PSM I st. w Kamieniu Pomorskim, Piotr Krajka – OSM I st. w Szczecinie

Wyróżnienia:
Zofia Kozak – PSM I i II st. w Stargardzie, Klaudia Rojszczak – SM I st. w Goleniowie, Laura Wierzbowska – PSM I st. w Szczecinie, Lucja Lęcka – Niepubliczna SM „Muzyczny Promyk” w Szczecinie.

KATEGORIA II:
1. MIEJSCE – Malwina Pękalska – PSM I st. w Szczecinie
2. MIEJSCE – Maksymilian Wasilewski – OSM I st. Szczecinie, Emilia Wilczyńska- PSM I st. w Kamieniu Pomorskim
3. MIEJSCE – Emilia Fabiszewska – PSM I st .w Żarach, Liwia Sokół – PSM I st. w Szczecinie, Zuzanna Mamończyk – PSM I i II st. w Stargardzie

Wyróżnienia:
Aneta Koniarska – OSM I st. w Szczecinie, Zuzanna Pilas – PSM I st. w Żarach, Maria Rudnicka – SM I st. w Goleniowie, Zuzanna von Kulessa – PSM I st. w Szczecinie, Alicja Kowalska – OSM I st. w Szczecinie ,Julia Derenda – PSM I i II st. w Stargardzie, Aleksandra Adamczyk – PSM I st. w Szczecinie.

KATEGORIA III:
1. MIEJSCE – Jagoda Bytniewska-Judasz – OSM I st. Szczecin
2. MIEJSCE – Nadia Celer – OSM I st. w Szczecinie
3. MIEJSCE – Julia Zając – PSM I st. w Żarach

Wyróżnienia:
Ewa Zamuła – PSM I st. w Szczecinie, Sara Zielińska – OSM I st. w Szczecinie, Amelia Dudkowska – PSM I i II st. w Stargardzie, Wiktoria Babińska – OSM I st. w Szczecinie, Barbara Witkowska – PSM I st. w Szczecinie.